Bioenerji Nedir?

Bioenerji, frekansı yüksek bir enerjidir, bu enerji ile hastalıklar ve psikolojik problemler ortadan kalkar. Bedenin çakra ve aura merkezlerini temizleyerek Bioenerji uygulanır. Avuç içlerindeki enerji kanallarından aktarılarak gerçekleşen bu şifa yöntemi, Bioenerji Uzmanı tarafından kontrol edilir ve bedendeki psikolojik rahatsızlıkları, hastalıkları çözer. Bio Enerji'si düşük olan kişiler Bioenerji Seansı sonrasındaki etkileri genel olarak şunlardır; Hastalıklarından kurtulur, farkındalığı, sezgileri ve yaşam kalitesi yükselir. Bioenerji'nizi yükseltmek ve bioenerji ile tedavi olmak istiyorsanız hemen Bioenerji Uzmanı'mız ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Bioenerji Merkezimize sizleri davet ediyoruz. Bioenerji

Bioenerji Uzmanı

Bioenerji Uzmanı

Merhabalar, ben Hasan Ertekin. 2014 yılından itibaren bioenerji seansları uygulamaktayım, bioenerji ile yüzlerce kişinin fiziksel ve psikolojik sıkıntılarını ortadan kaldırıp dengeli bir hayat yaşamalarına vesile oldum. Bir çok hastalığa (migren, kireçlenme, fıtık, ağrılar vs.) ve psikolojik rahatsızlıklara (panik atak, depresyon vs.) uyguladığım bioenerji ile şifaya vesile olmaktayım.
Onlarca hastalık bu enerji ile iyileşmetedir çünkü stresin olmadığı bir yerde hastalık da olmaz. Biz stresi ortadan kaldırıyoruz, hastalıkları beden, otomatik olarak iyileştiriyor. Şifa enerjisi hakkında sormak istediğiniz soruları çekinmeden sorabilirsiniz, bir tık uzağınızda olacağım :) Huzurlu bir hayat arayışında iseniz bu şifa yöntemi tam size göre!


Bioenerji Nasıl Çalışır?

Bioenerji Nedir?

Bioenerji Uzmanı, avuç içlerindeki enerji kanallarını kullanarak bioenerji yaptırmak isteyen kişinin vücuduna dokunmadan yüksek frekanslı bu enerjiyi kişiye aktarır. Bioenerji zeki bir enerjidir, bedenin dengesini bozan/tıkayan yeri kendisi bulur ve iyileştirir. Biyoenerji bilinçaltındaki negatif düşünce kayıtlarını, bastırılmış ve ifade edilmemiş duyguları temizler, çakraların ve meridyenlerin blokajlarını kırar. Bioenerji seansı 40 dakika sürer ve seansı alan kişinin vücudunda gün boyunca çalışma yapmaya, bedeni onarmaya devam eder.


Biyoenerji seans süreci ve etkileri nelerdir?

Biyoenerji yaptırmak isteyen kişi sırtüstü uzanarak bu şifayı almaya niyet eder ve gözlerini kapatır. Kişiden sadece bedeninde olup biteni gözlemlenmesi ve kendisini rahat bırakması istenir, bunun dışında ekstra bir şey istenmez. Bioenerji seansı sırasında karıncalanma, sıcaklık veya soğukluk, basınç, çekilme, uyuşma, manyetiklenme, büyük bir rahatlama, nedensiz ağlama veya gülme, seğirmeler vb. etkileri yaşanır. Her bir etkinin farklı nedenleri vardır. Örneğin kişi vücudundan bir şeylerin çekildiğini hissedebilir, bu oradaki sıkıntının yok olduğu anlamına gelir. Bunların her biri bioenerji seans alan kişiye önceden söylenir. Ve bu sınırsız şifa bir küçük yazı dizesine sığdırılamaz,anlatılamaz yaşanır.

Beden: Biyo-Bilgisayar

Doğadaki tüm canlılarda olduğu gibi insan da kendini iyileştirme gücüne sahiptir. Bu güç bedenin kendi zekasından dolayı kaynaklanır. Örneğin nefes alıp vermek için, yediğimiz besinlerin sindirimi için, adım atmak için, göz kapağımızın açılıp kapanması için düşünmeyiz. Bütün bunlar bedenin zekası tarafından otomatik olarak gerçekleşir. Bir Hastalık veya rahatsızlıkla karşılaştığımızda da bedenin zekası kendisini iyileştirmeyi bilir.

"Peki neden hastalığım/rahatsızlığım iyileştirmiyor?" diye soracak olursanız, bu, kişinin zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak dengede olmamasından dolayı kaynaklanır.
Elinizdeki telefonun şarjının bittiğini düşünün, telefon dışarıdan bakıldığında gayet sağlam duruyor olabilir ama şarjınız biterse telefonu kullanamazsınız. Bedenin zekası da tıpkı böyledir, kusursuz bir şekilde çalışır fakat enerjimiz düştüğünde iyileşme gücü de aynı oranda zayıflar.

Dolu Zihinlerin Boşaltılması: Bioenerji'nin Amacı

Zihnimiz bir kayıt diski gibi yaşadığımız olayları kaydeder, hayatımız boyunca gördüğümüz, duyduğumuz, deneyimlediğimiz, tanık olduğumuz tüm verileri depolar. Diskte(zihnimizde) nelerin yüklü olduğunu teker teker bilmemiz imkansız çünkü oldukça geniş bir hafıza programına sahibiz. Hayatımızı bu olumlu veya olumsuz kayıtlara göre şekil veririz.
Olumsuz kayıtların sürekli zihnimize gelmesi, kendimizi olumsuz fikirlere, duygulara kaptırmamız bizim dengemizin bozulmasına, yaşam enerjimizin (Biyoenerji'mizin) düşmesine, bedensel ve ruhsal olarak rahatsızlanmaya sebep olur. Trafik kurallarının olmadığını, her araç sahibinin rastgele hareket ettiğini düşünün, dolayısıyla uzun araç kuyruklarının oluşması kaçınılmazdır; Gitmek istediğimiz yere zamanında gidemeyiz veya zamanımızı trafikte gereksiz yere harcamış oluruz.
Tıpkı bunun gibi zihnimizdeki olumsuz kayıtların varlığı ve kontrol edemeyişimiz de yolumuzun tıkanmasına neden olur, yaşam enerjimizin bedenimizden akmasını zorlaştırır, böylece fiziksel olarak hastalıklar kendisini göstermeye başlar veya zihnimiz susmak bilmez.


Olumsuz duygu ve düşüncelerimiz bedenimizin meridyen akışını engeller ve çakraların çekim gücünü azaltır. Olumsuz düşüncelerle farkında olmadan yaşam enerjimizi zayıflatırız, kendimizi yorgun hissederiz ve bu duyguların yükünü beden uzun süre kaldıramaz, bağışıklık sistemi çöker, kan dolaşımı yavaşlar ve bir çok rahatsızlığı beraberinde getirir. Halk arasında “basiretim bağlandı” cümlesi, bu çakra merkezlerinin ışığının sönmesiyle aynı anlamdadır.

Bioenerji uygulamasının ana amacı stresi ortadan kaldırmak, dolu zihinleri boşaltmak, farkındalığı yükseltmek ve yaşam kalitesini yükseltmektir. Stres yoksa hastalıklar da otomatik olarak oluşmayacaktır.Bioenerji Uzmanı Ne Yapar?

Bioenerji Uzmanı, enerji merkezlerini(çakraları), enerji akış hatlarını(meridyenleri) ve aurayı dengeye alan, temizleyen ve blokajları çözen kişidir. Bioenerji'nin aktarıldığı kişilerdeki olumsuz kayıtlar çekilir, bastırılmış duyguların boşaltılması sağlanır, yaşam enerjisini tıkayan blokajlar tespit edilip ortadan kaldırılır bunların sonucunda vesveseli düşünceler, hastalıklar yok olur. Hiç bir bioenerji uzmanı tedavide bulunmaz, dengeye alınan beden otomatik olarak iyileşir.

28 Comments

 1. Aslı Gezgin dedi ki:

  Çakralar konusunda bir yazı yazmanızı istesem, daha açıklayıcı olur, lütfen yanlış anlamayın internette çok fazla bilgi mevcut tabi ama sizin yaklaşımınızı merak ediyorum. Takipteyim, iyi günler.

 2. Bioenerji dedi ki:

  Hasan Bey’den seans almanızı tavsiye ederim, ben 4-5 arkadaşıma tavsiye ettim çok iyi geldi. teşekkürler böyle bir yeteneğinizi bizimle paylaştığınız için.

 3. Hayriye Turan dedi ki:

  Çok hoşuma gitti yazılarınız, en kısa sürede sizden seans almak istiyorum. Uzaktan da seans yapabiliyor musunuz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba, uzaktan şifa aktarımı yapıyorum evet, detayları mail adresinize gönderdim. İletişim bölümünden de bana ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

 4. Çok genç görünüyorsunuz, “bu konuda bana nasıl yardım edebilir ki?” diye düşüncelerim fakat tanıştıktan sonra aklınızda soru işareti kalmıyor, bioenerji uzmanı mı dersiniz yoksa şifacı mı dersiniz bilmem ama gönderdiğiniz enerji bana çok iyi geldi. 👍🏼👍🏼👍🏼

 5. Saadettin Doğru dedi ki:

  Bu tür enerji çalışmalarını her yıl yaptıran biriyim, kendinize değer veren, gelişime açık biriyseniz size çok faydası olur. Eğer hastaysanız kendi sağlığınızı ertelemeden bu bioenerji türü alternatif yollara başvurun, hastalık ilerledikçe çözümü de zorlaşır, erken davranmakta yarar var 🙂 Sevgiler

 6. Aydın Şekerci dedi ki:

  Eşimin iknası sonucu biyoenerji aldım hasan arkadaşımdan, gitmeden önce hiç bir inancım yoktu, saçmalık olarak görüyordum hatta, aldığım ilk seanstan sonra etkisini hissedince anladım ve düşüncelerim değişmeye başladı, benim gibi düşünenler vardır illaki çünkü bu tür alternatif yollar ülkemizde pek bilinmiyor, yaşayın ve görün diyorum, benim gibi inanmayan birisinin bile düşüncelerini değiştirmeyi başardı

 7. Gamze Kurtaran dedi ki:

  Migren rahatsızlığımdan dolayı bioenerji seansı almak istiyordum, kesinlikle tavsiye ederim. Psikolojik olarak da kendinizi çok iyi hissediyorsunuz.

 8. Hakan Ercan dedi ki:

  Sizden almış olduğum bioenerji ile yakalanmış olduğum fıtık rahatsızlığım yok oldu, akupunktur da denemiştim daha önce 3 ay sonra tekrar fıtık rahatsızlığı geri gelmişti fakat sizden aldığım bioenerji sonucunda 2 yıl geçmesine rağmen hastalık tekrarlanmadı, çok teşekkür ederim, umarım hep böyle devam eder.

 9. Yakup Erdemir dedi ki:

  Biyoenerji’yi keşke daha önce keşfetseydim, 4 yıldır boyun ağrısı çekiyorum, 5 seansta tamamen yok oldu, inanılmaz bir deneyim…

 10. Bioenerji ile fıtık dedi ki:

  Bioenerji ile fıtık tedavisi olabiliyor muyuz? Eğer öyle bir şey varsa 2 arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Evet uyguladığım seanslar sonucunda fıtık rahatsızlığına ve bir çok hastalığa çözüm oluyor. Psikolojik rahatsızlıklar (panik atak, depresyon, enerji düşüklüğü, halsizlik) ve fiziksel rahatsızlıklar fark etmeksizin aktarılan bioenerji ile şifa bulmaktadır.

 11. Cihan Günel dedi ki:

  Psikolojik olarak ne zaman ihtiyacım olsa danışabileceğim birisidir. Kendisine sormak istediklerinizi sormadan bu siteden ayrılmayın derim. Enerjisi o kadar güzel ki bugün beni benden aldı inanılmaz güzel tespitleri var. Ayrıca ciddi anlamda hayata bakış açınızı olumlu yönde değiştiriyor.

 12. Aynur dedi ki:

  Biyoenerji seans ücretleri hakkında mail adresime detaylı bilgi gönderebilir misiniz? Bir de uyku problemim var, etkili olur mu biyoenerji tekniği?

 13. Hatice dedi ki:

  Zihnim susmak bilmiyor, endişe kaygı sürekli mevcut. İyi gelir mi acaba

 14. Merve dedi ki:

  Merhabalar bioenerji sonrasinda ne yapmak gerek ilk günden fiziksel olarak etrafdakilerle yakın temas halinde olabilirmiyiz yada baska dikkat edilecek konular varmı?

 15. sevgi akın dedi ki:

  selam benim karacige safra dalak meridyenelrim tıkalı oldyuğunu düşünüyorum bu konuda bilgi verirmisinz

 16. Bioenerji dedi ki:

  her insanın 5-6 ayda düzenli olarak bioenerji seansı alması gerekiyor bence.

 17. İbrahim Arpacı dedi ki:

  Hasan Bey’ın verdiği dersleri büyük titizlikle yapıyorum. İkinci kontrolün sonucu da yüzümüzü güldürdü. Araya başka sorunlar girse de umudum artıyor. Hasan Bey işini büyük titizlikle ve içtenlikle yapıyor. Hasan Beye çok teşekkür ediyorum.

 18. Pınar Aksu dedi ki:

  Rabbim sana güç kuvvet versin hasan bey mükemmel her sıkıştığım anda yanımda müşteri gözü ile bakmayıp içten davranış ve samimiyeti çare arayışı mükemmel seans almadıysanız çok şey kaçırdınız bence denemelisiniz

 19. Derin dedi ki:

  Panik atak ve endişe rahatsızlığım vardı şu an ilk seansı aldım ve omuzlarımdan büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum. Hasan beye çok teşekkür ederim, ilerleyen günlerde diğer seansların etkilerini sizinle paylaşacam. sevgiler.

 20. Emre Vardar dedi ki:

  Hasan Bey harikasınız, 2018 yılında başlayıp hayatımı bir sene boyunca zehir eden panik atağıma ilaç oldunuz, başta her ne kadar şüpheyle yaklaşsam da doktorların çözemediği sıkıntımı dört seansta giderdiniz, çok minnettarım ve herkese tavsiye de ediyorum. İyi ki varsınız!

 21. Özlem YAMAN dedi ki:

  Hasan Beyle iyi ki diyorum tanışmışım Allah’ıma ne kadar şükretsem az, yıllardır çektiğim sosyal fobiyi uyguladığı seanslar sonucu 5 seansta yendim, eskiden söz söylerken bile yanakları kızarıp konuşamıycak duruma gelen ben, artık hiç kısıtlama olmadan kendimi bile şaşırtabiliyorum 🙂 Teşekkür ederim

 22. Harun Akhisar dedi ki:

  Gerçekten alanında en başarılı olan bioenerji uzmanı diyebilirim. Diğerleri işini sadece maddi olarak yapıyor, manevi olarak çok desteğini gördüm, her sorumu yanıtladı, çok çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir