Hermes Şems Denge Enerjisi ®

Bioenerji Nedir?

Yaşamın bizlere sunmuş olduğu evrensel bir enerjidir. Bedenin çakra ve aura merkezlerini temizleyerek Bioenerji uygulanır. Çakra Nedir? diye soracak olursanız, bedenimizdeki enerji girdapları, Bioenerji'nin uygulandığı bölgelerdir. Ellerden aktarılarak gerçekleşen bu şifa yöntemi, Bioenerji Uzmanı tarafından kontrol edilir ve bedendeki psikolojik rahatsızlıkları, hastalıkları çözer. Bio Enerji'si düşük olan kişiler Bioenerji Seansı sonrasındaki etkileri genel olarak şunlardır; Özgüveni gelişir, Farkındalığı yükselir, Ağrı ve hastalıklarından kurtulur, çevresine pozitif enerji yayar. Bioenerji'nizi yükseltmek ve bioenerji ile tedavi olmak istiyorsanız hemen Bioenerji Uzmanı'mız ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Bioenerji Merkezimize sizleri davet ediyoruz. Bioenerji


Denge Enerjisi Nedir?

Vücuda dokunmadan ellerle aktarılan yüksek frekanslı ve zeki bir enerjidir. Bu enerji bilinçaltındaki negatif düşünce kayıtlarını, bastırılmış ve ifade edilmemiş duyguları temizler, çakraların ve meridyenlerin blokajlarını kırar. Denge enerjisi aktarıldığı bedendeki rahatsızlığı kendisi bulur ve iyileştirir. Seans 40 dakika sürer ve seansı alan kişinin vücudunda gün boyunca çalışma yapmaya (bedeni onarmaya) devam eder.

Seans Süreci ve Etkileri Nasıldır?

Seansı almak isteyen kişi sırtüstü uzanarak bu şifayı almaya niyet eder ve gözlerini kapatır. Kişiden sadece bedeninde olup biteni gözlemlenmesi ve kendisini rahat bırakması istenir, bunun dışında ekstra bir şey istenmez. Seans sırasında karıncalanma, sıcaklık veya soğukluk, basınç, çekilme, uyuşma, manyetiklenme, büyük bir rahatlama, nedensiz ağlama veya gülme, seğirmeler vb. etkileri yaşanır. Her bir etkinin farklı nedenleri vardır. Örneğin nedensiz ağlama veya gülme yaşanırken bastırılmış olan duyguların boşalması gerçekleşiyor demektir, bunların her biri seans sırasında kişiye söylenir.
Ve bu sınırsız şifa bir küçük yazı dizesine sığdırılamaz,anlatılamaz yaşanır.

Beden: Biyo-Bilgisayar

Doğadaki tüm canlılarda olduğu gibi insan da kendini iyileştirme gücüne sahiptir. Bu güç bedenin kendi zekasından dolayı kaynaklanır. Örneğin nefes alıp vermek için, yediğimiz besinlerin sindirimi için, adım atmak için, göz kapağımızın açılıp kapanması için düşünmeyiz. Bütün bunlar bedenin zekası tarafından otomatik olarak gerçekleşir. Bir Hastalık veya rahatsızlıkla karşılaştığımızda da bedenin zekası kendisini iyileştirmeyi bilir.

"Peki neden hastalığım/rahatsızlığım iyileştirmiyor?" diye soracak olursanız, bu, kişinin zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak dengede olmamasından dolayı kaynaklanır.
Elinizdeki telefonun şarjının bittiğini düşünün, telefon dışarıdan bakıldığında gayet sağlam duruyor olabilir ama şarjınız biterse telefonu kullanamazsınız. Bedenin zekası da tıpkı böyledir, kusursuz bir şekilde çalışır fakat enerjimiz düştüğünde iyileşme gücü de aynı oranda zayıflar.

 

Dolu Zihinlerin Boşaltılması

Zihnimiz bir kayıt diski gibi yaşadığımız olayları kaydeder, hayatımız boyunca gördüğümüz, duyduğumuz, deneyimlediğimiz, tanık olduğumuz tüm verileri depolar. Diskte(zihnimizde) nelerin yüklü olduğunu teker teker bilmemiz imkansız çünkü oldukça geniş bir hafıza programına sahibiz. Hayatımızı bu olumlu veya olumsuz kayıtlara göre şekil veririz.
Olumsuz kayıtların sürekli zihnimize gelmesi, kendimizi olumsuz fikirlere, duygulara kaptırmamız bizim dengemizin bozulmasına, yaşam enerjimizin düşmesine, bedensel ve ruhsal olarak rahatsızlanmaya sebep olur. Trafik kurallarının olmadığını, her araç sahibinin rastgele hareket ettiğini düşünün, dolayısıyla uzun araç kuyruklarının oluşması kaçınılmazdır; Gitmek istediğimiz yere zamanında gidemeyiz veya zamanımızı trafikte gereksiz yere harcamış oluruz.
Tıpkı bunun gibi zihnimizdeki olumsuz kayıtların varlığı ve kontrol edemeyişimiz de yolumuzun tıkanmasına neden olur, yaşam enerjimizin bedenimizden akmasını zorlaştırır, böylece fiziksel olarak hastalıklar kendisini göstermeye başlar veya zihnimiz susmak bilmez.


Sayfayı Paylaş:
Olumsuz duygu ve düşüncelerimiz bedenimizin meridyen akışını engeller ve çakraların çekim gücünü azaltır. Olumsuz düşüncelerle farkında olmadan yaşam enerjimizi zayıflatırız, kendimizi yorgun hissederiz ve bu duyguların yükünü beden uzun süre kaldıramaz, bağışıklık sistemi çöker, kan dolaşımı yavaşlar ve bir çok rahatsızlığı beraberinde getirir. Halk arasında “basiretim bağlandı” cümlesi, bu çakra merkezlerinin ışığının sönmesiyle aynı anlamdadır.

Şifacı Ne Yapar?

Şifacı, enerji merkezlerini(çakraları), enerji akış hatlarını(meridyenleri) ve aurayı dengeye alan, temizleyen ve blokajları çözen kişidir. Denge Enerjisi'nin aktarıldığı kişilerdeki olumsuz kayıtlar çekilir, bastırılmış duyguların boşaltılması sağlanır, yaşam enerjisini tıkayan blokajlar tespit edilip ortadan kaldırılır bunların sonucunda vesveseli düşünceler, hastalıklar yok olur. Hiç bir şifacı tedavide bulunmaz, dengeye alınan beden otomatik olarak iyileşir.