Seans Yorumları

Bioenerji Yorumları, Bioenerji Yaptıranların Yorumları, Bioenerji Seansı Alan Kişilerin Yorumları
Not: Buradaki yorumlar seans alan kişilerin sadece ufak bir bölümüdür, temsilen göstermek açısından paylaşılmıştır. Seans alan kişilerin gizliliği açısından da bazı isimler kişilerin isteği doğrultusunda değiştirilmiştir. Ayrıca Hakkımda sayfasını tıklayarak hayat hikayemi kısaca okuyabilirsiniz.
Merhaba, şifa çalışmalarını psikolojik sorunlarımdan dolayı almak istiyordum, Hasan Bey’i bir arkadaşım tavsiye etmişti.
Enerji ile iyileştiriyor diye anlatınca merak ettim nedir bu diye, hiç duymadığım bir şeydi çünkü, telefon numarasını verdi, aradım konuştuk ve ilk seanstan sonra bütün vücudum uyuşmuştu kendimi yorgun hisseditmiştim, kendisi bana normal birşey olduğunu enerjinin bedende çalışma yaptığını söyledi, daha sonraki seanslarda kendimi daha rahat, gevşemiş ve mutlu hissetmeye başladım, kafamda dönüp duran birçok gereksiz düşünce yok olmuştu, psikolojik olarak ve bedensel olarak kendimi çok iyi hissediyorum, tavsiye ederim. Uyguladığı seanslar için kendisine çok teşekkür ederim.

Sinem A.

Merhabalar, benim dönüm noktam Hasan Ertekin ile tanışmamla başladı. Hayata tekrar bağlanma sürecimde çok yardımı oldu. 2014 Yılında dolancırılardan çok ciddi darbe yemiştim ve hayatım alt üst olmuştu ne yapacağımı hakkımda fikrim yoktu, şaşırıp kalmıştım.
Elimi attığım ne varsa kuruyordu, her tarafımda beni benden uzaklaştıran olaylar sürüp gidiyordu… İntiharın eşiğine gelmiştim artık kimse bana yardım edemez dedigim anda Hasan Ertekin ile tanıştım. Hasan kardeşimle tanışmamız çok tesadüfü oldu internette bu durumda olanlar varsa bunların aldığı destekler nelerdi diye bakınıyorken hiç bilmediğim konu olan şifacılıkla karşılaşmıştım, Hasan kardeşimin sayfası ve videosunu seyrettim beni anlattığını farkettim ve hiç düşünmeden numarasını aradım, sesi o kadar güven veriyordu ki (güven çok önemliydi benim için, dolandırıldığım kişilerin ses tonunda görmediğim bir güven vardı konuşmasında) tam o dönemlerde Allahım’a yalvardım “Allah’ım beni bu durumdan kurtaracak doğru bir insanı karşıma çıkart” dediğim dönemde Hasan kardeşimle karşılaştım, iyiki de karşılaşmışım. Allah’ın bana en büyük hediyesiydi. Seanslara başlamadan önce acabalarım vardı ilk seansı aldığımın sabahında iki yılı geçen süredir gülmeyen yüzüm güldü, vücudumda ve beynimde bilmediğim bir rahatlama oluştu. Sonrası seanslara devam ettik ve her geçen gün daha iyiye gittim ve beni üzen hiç bir şeyi düşünmez oldum; o kadar ki gülüp geçiyorum yaşandı ve bitti deyip geleceğimin planlarını yapıyorum.
Hayatımla ilgili kaygılarım bitti, her günün sabahı bugün benim günüm, mucizelerine açığım diyorum ve kendimi sevmeye başladım, boş şeyleri ve kişileri düşünmemeye başladım, olaylar beni eskisi gibi dibe çekmiyor. Keşke daha önce karşılaşsaydım da vücuduma ve beynime bu kadar zarar vermeseydim (Düşünce olarak kastım). Bu enerjiden ve şifadan herkesin faydalanmasını diliyorum, tüm çözüm içimizde Allah’ım sana şükürler olsun diyorum her gün iyi ki varsın iyi ki hayatıma girdin HASAN ERTEKİN Çok hoşuma giden bu sözü sizinle paylaşarak paylaşımımı sonlandıracağım, herkese kocaman sevgiler “kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimi de çıktığında” odanıza girip aydınlık veren insanlar olsun, Saygılar Filiz

Filiz Y.

Merhabalar, kocamda kireçlenme bende de migren hastalığı vardı. Ben 32 yaşındayım ve 1 yıldır migrenden rahatsızdım, son 3 ayda bu daha da yoğunlaşmıştı, aşırı derecede migren krizleri geçiriyordum.
internetten alternatif yollar araştırırken bioenerji ile karşılaştım ve daha fazla araştırırken googleda Hasan hocam ile karşılaştım, telefonda konuşmaya başladık, bana nasıl bir şey olduğunu, seansın nasıl geçtiğini anlattı fakat uzakta oturuyorduk rica etmemiz üzerine yaklaşık 7 seans bize geldi, bioenerji seansları oldukça iyi geçiyordu, her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyordum, ben 5 seansta migrenden eşim ise 7 seansta kireçlenme hastalığından kurtulduk, bunun dışında 3-4 seanstan sonra iş hayatımda olumlu tepkiler almaya başladım, çalışma arkadaşlarım bendeki olumlu değişiklikleri hemen farkettiler, haftada bir tartıştığım insanlarla aram çok iyi olsu buna inanamıyorum, bunun gibi aile içinde de bir çok şey kendiliğinden çözüldü. Bir kaç arkadaşıma da Hasan Hocamı tavsiye ettim, sizlere de tavsiye ederim, sorularınızı hiç çekinmeden kendisine sorabilirsiniz, çok teşekkürler.

Yağmur K. ve Mehmet K.

Merhaba, ben Melih Köroğlu 32 yaşındayım, 9 aydır hastanelere gidip gele gele hayatımdan bezmiştim.
Tansiyonum ve şeker rahatsızlığımdan dolayı denemediğim bir alternatif yol kalmamıştı, en son bioenerjiye bakma fikri geldi aklıma, keşke ilk başta bu seansları alsaydım diyorum şimdi ama çekeceğim varmış sanırım.. Hasan kardeşimi kesinlikle öneririm, ilk 3 seans sancılı geçti benim açımdan, kendimi otomatik bir şekilde farkında olmadan kasıyordum ama daha sonraları nasıl rahat olacağımı öğrendim, şimdi tansiyon ve diyabet hastalığımdan kurtuldum, yaklaşık 12 seans almışımdır ama gerçekten hem psikolojik olarak hem de bedensel olarak çok rahat hissediyorsunuz kendinizi, doktorlar da sonucu görünce şaşırdılar ama şunu artık biliyorum sevgiden başka mucize yok, Hasan kardeşime teşekkürlerimle..

Merih K.

Şifa Almadan Önce Aklınıza Takılan Soruları +90 531 265 43 27 Numaralı Telefonu Arayarak veya Mesaj Atarak (WhatsApp) Sorabilirsiniz.
Merhaba, Hasan benim yakın arkadaşım, mesleğini değiştireceğini söylediğinde merak ediyordum yeni işini şifacı olacam demişti çünkü, sadece meraktan yaptırmak istiyordum.

4 seans aldım ama inanın hiç böyle bir şey olacağını tahmin etmiyordum. Uyku problemim vardı, gece uyuyamazdım, 2.seanstan sonra bu problemim ortadan kalktı, ikincisi benim yıllardır sağ elim kaşınır, nedenini bilmediğim şekilde ama sadece 4 seanstan sonra bu kaşıntı da gitti, ayrıca konsantrasyonumda da yükseklik yaşadım, benim yaşadığım bir kaç değişiklik bunlar, hepsini anlatarak zamanınızı almak istemiyorum, çok teşekkürler benim canım arkadaşım:))

Cansu K.

Ben 2 yıldır panik atak hastasıydım, anti deprasan ilaçları kullanıyordum, başlarda faydasını görüyordum ama sonraları hiç bir etki etmemeye başladı.
Hiç olmayacak olayları düşünüyordum, ya başıma şu gelirse gibi, daha sonra bir arkadaşım Hasan beyi önerdi, seanslara başladık, ilk başlarda kendimi çok sıkılmış hissediyordum ama bu hislerin geçici olduğunu söyledi Hasan bey, kendimi gevşettim ve gerçekten nefes aldığımı hissediyorum, önceleri nefes dahi almıyormuşum, şimdi ise olumsuz düşüncelerin yerini olumlu düşünceler aldı, hiç bir nöbet geçirmiyorum, çok teşekkürler.

Ersin B.

Selamlar, bendeki problem şizofreni başlangıcıydı, nasıl anlatsam bilemiyorum, kendimi gece yarısı oturup duvara karşı konuşurken buluyordum, bilincimi kaybediyordum resmen, fakat hiç bir şekilde grip de dahil hasta olmuyordum.
Bir sağlık sorunum yoktu ama psikolojik olarak oldukça kötü hissediyordum, şifacı hasan beyin uyguladığı ilk seanstan itibaren kendimi gittikçe iyi hissetmeye başladım, bazen sebepsizce öfkelenip kızıyordum onlar bile yok oldu, sadece 10 gün boyunca yataktan çıkamadım, normalde hastalanmam ama seanslardan sonra grip oldum ve 10 günde atlatabildim, psikolojik olarak kendimi acayip rahatlamış hissediyorum. Kesinlikle gönül rahatlığıyla derdinizi paylaşabileceğiniz ender insanlardan biri.

Kemal A.

Benim Reyno Fenomeni rahatsızlığım vardı, yaklaşık 5 yıldır bu hastalık bende vardı, ellerim soğukta buzgibi olup morarıyor, sıcakta ise terleyip morarıyordu, iyileşmek için doktora gittiğimde bunun tıpta çözümü olmadığını söyledi
Stres kaynaklı bir hastalık olduğunu, sigara içmemem gerektiğini söyledi sadece ama sigaranın böyle bir hastalık oluşturacağı çok saçma gelmişti, farklı bitki çayları içtim stres azaltmak için ama onlar da etkili olmadı, en son Hasan bey ile tanıştım ve yaklaşık 6 seanstır şifa terapisi görüyorum, şuana kadar olan değişiklikleri sayacak olursam, elimdeki morluklar tamamen yok oldu, ellerimi hiç bu kadar rahat hissetmemiştim, gücüm ve enerjim yerine geldi, uyku düzenim, beslenmem ve yaşadığım olayları yorumlama şeklim değişti, şuan bir rahatsızlığım yok ama iyi geldiği için seanslara devam ediyorum, çok teşekkürler, ellerinize emeğinize sağlık.

Hülya G.

Benim 8 yaşında bir çocuğum var, rehabilitasyon görüyor konuşmakla ilgili, Hasan beyi bir arkadaşım tavsiye etmişti.
Çocuk kendisini iyi hisseder diye anlatmıştı, oğlumu mecbur uyutmak zorundayız seanstayken durmuyor malum, derken hiçbir şeyden haberi olmayan oğlumun davranışları aşırı derecede değişmeye başladı, öğretmenleri bile ne yaptınız bu çocuğa çok değişmiş dedi.

Orhan K.

merhaba, benim annem 43 yaşında heryeri ağrıyan birisi, aile içinde ağrılarıyla meşhurdur kendisi:) omuzları, kolları, beli, başı…
Eğer annemde işe yararsa 4-5 kişi daha seans almak için Hasan beyi çağıracaktık, 2.seanstan sonra annemin ağrıları yok oldu, hiç birimiz inanamamıştık, annem bile bedenine inanamayıp nasıl olur diyordu, daha sonra tabi 4-5 kişi seans alacaktık bu sayı 9 oldu, yaklaşık 2-3 hafta Hasan bey sıkıntılarımızı çekti sağolsun, bende migren, kardeşimde de sürekli negatif düşünce hali vardı, hepsi çözüldü çok sağolsun, iyi çalışmalar dilerim 🙂

Emel Y.

Boyun Fıtığı ve psikolojik Sıkıntılar, hayat enerjimin oldukça düştüğü bir zamanda Sevgili Hasan Ertekin ile tanıştım. Ben bio enerjiye ve her nevi alternatif tıp türevi şeylere inanmayan birisiydim… Taaaa ki bu konudaki araştırmalar yaparak Hasan Ertekin Hoca yı internetten tanıyana kadar…
İlk seansımın sonrasında boynumdaki ağrılar azaldı, hayata pozitif bakmaya başladım. Çevremdeki güzellikleri göremiyor duyamıyor kokusunu alamıyordum artık alıyorum. Artık bir deniz kenarından geçerken denizin iyot kokusunu alıyorum, kuşların sesini duyabiliyorum, Tanrı’nın bahşettiği güzellikleri ve ön önemlisi Allah’ın bize verdiği bu bedeni ve yaşamın ne kadar değerli olduğunu artık çok daha iyi anlayabiliyorum. Buna çakraların açılması farkındalığın artması diyorlar. Daha 2. Dersten sonra geldiğim nokta; ağrılarımdan kurtulan, hayata pozitif bakan, bir gün 24 saat değil 48 saat olsa çalışabilecek ve günü yaşayabilecek kadar enerji dolu biri oldum. Çok az insana mesleği ile ilgili hoca derim, sen bu genç yaşında bu mevkiyi benim kalbimde aldın. Benim gibi bio enerjiye inanmayan birini inandırarak zoru başaran Hasan Hocama Teşekkür ederim. Başarılarının daim Olmasını diliyorum…

Yusuf B.

Buy now