Sıkça Sorulan SorularŞifa Seansları Hakkında Merak Edilen Sorular

Merak ettiğiniz soruların yanıtını merhaba@hasanertekin.com adresine mail atarak veya 0531 265 43 27 (Hasan Ertekin) numaralı telefonu arayarak da öğrenebilirsiniz :)
1Bioenerji'nin Kaynağı Nedir?
Aktarılan Bioenerji, İlahi Kaynağın Enerjisidir. Evrenin enerjisi veya doğanın enerjisi diyerek de isimlendirilebilir. Bu enerji her yerde mevcuttur. Şifacı bu enerjiyi bükebilen, yansıtabilen, aktifleyebilen kişidir.
2Seanslar Nasıl Uygulanır?
Seansı almak isteyen kişi sırtüstü uzanarak bu şifayı almaya niyet eder ve gözlerini kapatır. Bu esnada şifacı avuç içlerindeki enerji merkezlerini kullanarak kişinin enerji alanında çalışma yapmaya başlar, bu işlemler de enerji merkezlerini(çakraları) temizleme, blokajları kırma gibi işlemlerdir. Seansa başlarken kişiden sadece bedeninde olup biteni gözlemlenmesi ve kendisini rahat bırakması istenir, bunun dışında ekstra bir şey istenmez. Seans sırasında karıncalanma, sıcaklık veya soğukluk, basınç, çekilme, uyuşma, manyetiklenme, büyük bir rahatlama, nedensiz ağlama veya gülme, seğirmeler vb. etkileri yaşanır. Her bir etkinin farklı nedenleri vardır. Örneğin nedensiz ağlama veya gülme yaşanırken bastırılmış olan duyguların boşalması gerçekleşiyor demektir, bunların her biri seans sırasında kişiye söylenir.
3Alacağım bioenerji'nin herhangi bir yan etkisi veya zararı var mı?
Alacağınız bioenerji çalışmalarının herhangi bir yan etkisi yoktur. Hiç bir hastalığı veya rahatsızlığı tetiklemez. Seans sırasındaki hissiyatlar (Uyuşma, karıncalanma, basınç, sıcaklık, soğukluk, dalgalanma, gülme, ağlama) bu şifanın bedendeki tepkisidir ve hepsi normaldir. Hiç biri kalıcı değildir, beden kendisini dengeye almak için bu hislerle negatif enerji yükünü atmaktadır.
4Kaç Seansta İyileşirim?
Bu sayı, kişinin enerjiyi almaya ne kadar açık olduğuyla doğru orantılıdır. Kişi, öfke, korku, affetmeme duygularına sarılmışsa ve bu duyguları bırakmak ta istemiyorsa, bırakmadığı oranda iyileşmesi uzar.
Sevgi, şükretme, kabulde olma vb. olumlu duygular taşıyan kişilerin daha çabuk iyileştiğini gözlemledim.
5Hangi Hastalıklar İyileşir? Psikolojik sorunlara iyi gelir mi?
İyileşmeyecek bir hastalık veya rahatsızlık yoktur. Fakat bazı hastalıklarda süreç oldukça uzundur (Kanser, Felç, Alzheimer vb). Migren, Kireçlenme, Uyku Bozukluğu, Şiddetli Baş Ağrısı, Baş Dönmesi, Kronik Ağrılar, Strese Bağlı Hastalıklar, Safrakesesi Sorunları, Sindirim Sistemi, Gastro Sistem, Bağışıklık Sistemi Hastalıkları gibi sayılamayacak bir çok hastalığa şifa olmaktadır
Psikolojik sorunlarda da etkili bir yöntemdir. Dolu zihin boşaldıktan sonra vesvese olmadığı için aklınıza takılacak bir sorun da olmayacaktır. (Panik Atak, Depresyon, Yetersizlik veya Değersizlik Duygusu, Öfke Sorunları, Stres) Hepsi alacağınız şifa seansları ile iyileşmektedir.
6İlaç Yerine Kullanılır Mı? İlaç İçerken Seans Yapılır Mı?
İlaç yerine geçmez fakat iyileşme sürecinde büyük faydası vardır. Bu yüzden ilaç kullanırken seans almakta her hangi bir sakınca yoktur.
7İnanmam Gerekiyor Mu?
İnanmak gerekmiyor fakat açık olmak gerekiyor. 6 yaşında bir erkek çocuğuna seans yapıyordum, seansa başlamadan önce annesi uyutuyordu çünkü gözlerini açıyordu, yerinde durmuyordu. Çocuk beni tanımıyor ve bilmiyordu, uyurken seansları yapıyordum. Seanslardan sonra çocuğun annesi ve rehabilitasyona götürdüğü uzmanlar, çocuğun davranışlarındaki değişime inanamamışlardı.
Hiç haberi olmayan birisinde bile işe yarıyorsa bu çalışmada inanç söz konusu değildir.
Sadece açık olmak, enerjiyi kabul etmek, değişime direnç göstermemek bu şifanın etkisini gösterir.
8Terzi, Kendi Söküğünü Dikebilir Mi?
Diğer meslek grupları için bu belki söylenebilir, önceki işim web tasarım ve programlamaydı, başkalarına güzel işler çıkartırken kendi web sitemde sadece adım, soyadım ve iletişim numaram yazıyordu.
Şifacılıkta ise sadece kendi söküğümü dikiyorum. Seans almak isteyen kişileri kendimin bir yansıması olarak görüyorum ve bunu ilk farkettiğimde çok şaşırmıştım, karşımdaki insanın bir rahatsızlığı iyileştiğinde ben de şifalanıyordum.
Her birimiz bütünün parçalarıyız ve birbirimizin yansımalarıyız. Bu açıdan bakılınca şifacıya, "kendisindeki bir parçayı şifalandırıyor" diyebiliriz.
9Bioenerji Uzmanı Başkasından Aldığı Negatif Yükü Nasıl Temizler?
Bioenerji Uzmanı, zihnini devreye sokmazsa negatif bir yük bulaşmaz. Ve zihnini devreye sokan bir şifacı da güçlü bir şifa çalışması yapamaz. Şifacı, enerjinin akmasında sadece kanal olur. Şifayı İlahi kaynak yapar, böylelikle hiç bir yük bulaşmaz.
10Herkes Bioenerji Uzmanı Olabilir Mi?
Potansiyel olarak herkes Bioenerji Uzmanı olabilir, herkes potansiyel olarak yemek de yapabilir.
Meslek seçimi olarak Bioenerji Uzmanı olmak istiyorsanız, ilgi duymanız yeterli değildir ve başkalarına yararlı olma fikri ile de Bioenerji Uzmanı olunmaz çünkü bu değersizlik duygusunun vermiş olduğu yönlendirmedir. Bioenerji Uzmanı, yaptığı her hareketten, her davranışından sorumludur. Gelişimine, hayattan ders almaya açık, çalışmalarını sürekli aktif tutan en önemlisi de severek, keyif alarak ve isteyerek bunu yapmak isteyen kişiler Bioenerji Uzmanı olabilir.
Şifa Almadan Önce Aklınıza Takılan Soruları +90 531 265 43 27 Numaralı Telefonu Arayarak veya Mesaj Atarak (WhatsApp) Sorabilirsiniz.
Buy now