Ücretsiz Hermes Şems Denge Enerjisi® Uzaktan Şifa Aktarımı

Ut in laoreet sapien eu amet
Şubat 3, 2017
Hastalık Nedir? Benim bakış açım tamamen farklı!
Kasım 14, 2017

UZAKTAN ÜCRETSİZ ŞİFA AKTARIMI

Sevgili Arkadaşlar,
30 nisan Pazartesi
2 Mayıs Çarşamba ve
4 Mayıs Cuma Günleri

Türkiye saati ile saat 23.00 ile 23.40 arası Bütüne “Hermes Şems Denge Enerjisi®” aktarımı olacaktır.
Hermes Şems Denge Enerjisi® (Kaynağın Şifa Enerjisi): Spiral bir enerji olup bütün bedeni tarayarak gerek Fiziki gerek Ruhsal bedenin ihtiyacı olan her şeyi Temizler, Dengeye alır ve günlerce çalışma yapmaya(iyileştirmeye) devam eder. Kronik/akut rahatsızlıkların iyileşmesine, vesveseli zihnin boşalmasına, bilinçaltındaki negatif kayıtların çekilmesine, korku ve öfkenin boşalmasına vesile olur.

KATILMAK İSTEYENLER
Yukarıda belirtilen gün ve saatte uygun bir yere sırtüstü uzanıp “Hasan Ertekin vasıtasıyla aktarılan kaynağın şifa enerjisini kabul ediyorum.” şeklinde niyet etmeleri ve gözlerini kapatmaları yeterlidir.
Seans sırasında hiç bir şekilde odaklanmanız gerekmez, sadece bedeninizdeki hisleri izlemeniz yeterlidir. (Uyuşma, karıncalanma, basınç, sıcaklık, soğukluk, dalgalanma, gülme, ağlama) gibi hisler bu şifanın bedendeki tepkisidir ve hepsi normaldir.
Seans 40 dakika sürmektedir, aktarımdan sonra istediğiniz kadar dinlenebilirsiniz. Seans bittikten sonra paylaşmak istediklerinizi veya sorularınızı mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI VE AÇIKLAMALAR
*Şifa esnasında göğsünüzde ve boğazınızda basınç gerçekleşebilir bundan ürküp panik yapmayın çünkü göğsünüzde ki hapishane boşalıyor ve kendinizi affetme gerçekleşiyor.

*Şifa esnasında bastırılmış öfkeler boşalır lütfen dengede kalalım.

*Şifa esnasında karıncalanma ve uyuşma gerçekleşir bunlar normal olması gereken kriterlerdir bütün beden bütünlüğünün şifalandığı Meridyenlerin açılmaya başlandığını gözlemleriz.

*Şifa esnasında Çekilme yaşanır beden içinde bir şeyler hareket eder ve yürür, bu durum bireydeki olumsuz duygu ve düşüncelerin çekilmesidir. Aynı zamanda vizyon görüntüleri de görünebilir.

*Şifa esnasında Ağlama veya Gülme hisleri gelebilir, lütfen bu hali engellemeyin çünkü çok büyük boşalım gerçekleşecektir.

*Şifa esnasında Şakaklar ve Başınız cendereye alınmış gibi sıkışır, bu durum baştaki blokajların kırılması ve de Zihnin boşalması içindir, aynı zamanda Zihninize hızla karmakarışık düşünceler gelmeye başlar bu da bilinçaltınızın boşalmasının başlamasıdır.

*Şifa esnasında bedeninizde seyirmeler atmalar olabilir.

*Yaşamınızda yaşanmış olan olumsuzluklar gözünüzün önünden film şeriti gibi geçebilir bunun anlamı geçmiş yaşam temizliği.

Sormak istediklerinizi Mesajlar bölümünden yazabilirsiniz.
Sevgilerimle…

1 Comment

  1. Ceylan Altepe dedi ki:

    Çok güzel bir şifa çalışması oldu, ellerinize sağlık, çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buy now