Kadıköy’deki şifa merkezimizin açılışına özel, uzaktan şifa aktarımı ücretsizdir!
25-29 Haziran günleri, 5 gün boyunca, Türkiye saati ile saat 23.00 ile 23.40 arası Bütüne Şifa Enerjisi Aktarımı olacaktır. ☀
Kaynağın Şifa Enerjisi: Spiral bir enerji olup bütün bedeni tarayarak gerek fiziki gerek ruhsal bedenin ihtiyaç duyduğu dengeyi sağlar ve günlerce çalışma yapmaya (iyileştirmeye) devam eder. Kronik/akut rahatsızlıkların iyileşmesine, vesveseli zihnin temizlenmesine, bilinçaltındaki negatif kayıtların çekilmesine, korku ve öfkenin boşalmasına.. Kısacası; huzur ve sağlığın kazanılmasına vesile olur. 📢 @sifauzmani📢
🙋🏼‍♂️KATILMAK İSTEYENLER 🙋🏻‍♀️
Yukarıda belirtilen gün ve saatte sessiz ve uygun bir yere sırtüstü uzanıp “HASAN ERTEKİN VASITASIYLA AKTARILAN ŞİFA ENERJİSİNİ SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.” Cümlesi ile niyet etmeleri ve gözlerini kapatmaları yeterlidir.
Seans sırasında hiç bir şekilde odaklanmanız gerekmez, sadece bedeninizdeki hisleri izlemeniz yeterlidir. (Uyuşma, karıncalanma, basınç, sıcaklık, soğukluk, dalgalanma, gülme, ağlama) gibi hisler bu şifanın bedendeki tepkisidir ve hepsi normaldir.
Seans 40 dakika sürmektedir, aktarımdan sonra istediğiniz kadar dinlenebilirsiniz. Seans bittikten sonra paylaşmak istediklerinizi veya sorularınızı mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
💐💐💐

✅ ÖNEMLİ UYARI VE AÇIKLAMALAR ✅
💕Şifa esnasında göğsünüzde ve boğazınızda basınç gerçekleşebilir bundan ürküp panik yapmayın çünkü göğsünüzde ki hapishane boşalıyor ve kendinizi affetme gerçekleşiyor.

💕Şifa esnasında bastırılmış öfkeler boşalır lütfen dengede kalalım.

💕Şifa esnasında karıncalanma ve uyuşma gerçekleşir bunlar normal olması gereken kriterlerdir bütün beden bütünlüğünün şifalandığı Meridyenlerin açılmaya başlandığını gözlemleriz.

💕Şifa esnasında Çekilme yaşanır beden içinde bir şeyler hareket eder ve yürür, bu durum bireydeki olumsuz duygu ve düşüncelerin çekilmesidir. Aynı zamanda vizyon görüntüleri de görünebilir.

💕Şifa esnasında Ağlama veya Gülme hisleri gelebilir, lütfen bu hali engellemeyin çünkü çok büyük boşalım gerçekleşecektir.

💕Şifa esnasında Şakaklar ve Başınız cendereye alınmış gibi sıkışır, bu durum baştaki blokajların kırılması ve de Zihnin boşalması içindir, aynı zamanda Zihninize hızla karmakarışık düşünceler gelmeye başlar bu da bilinçaltınızın boşalmasının başlamasıdır.

💕Şifa esnasında bedeninizde seyirmeler atmalar olabilir.

💕Yaşamınızda yaşanmış olan olumsuzluklar gözünüzün önünden film şeriti gibi geçebilir bunun anlamı geçmiş yaşam temizliği.

Sormak istediklerinizi Instagram Mesajlar bölümünden yazabilirsiniz.
Sevgilerimle 💖❤💗💚

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir