Çevrenizdeki bir tanıdığınızdan duydunuz veya her yerde görüyorum, merak ediyorum bir araştırayım dediniz böylece bu içerikle karşılaştınız değil mi? Bioenerji alandaki 7 yıllık deneyim, tecrübe ve bilgisiyle Hasan ERTEKİN, Bioenerji’yi Türkiye’nin en kapsamlı sunumuyla anlatıyor.

Bilmeyenler için kısaca: Bioenerji nedir?

Bioenerji bir terapi yöntemidir. Sizin akıl, beden ve ruh sağlığınızla ilgilenerek yaşam kalitenizi yükseltir. Bioenerji sayesinde problemlerinizi ortadan kaldırabilir, uyumlu bir bütünlük içinde yaşayabilirsiniz.

Bioenerji, kendinizle barışma yolculuğunda hızlı ama aceleci olmayan adımlar atmanızı sağlayan bir araçtır.

Bioenerji Nasıl Yapılır?

Her birimizin avuç içlerinde bulunan birer enerji kanalı (el çakrası) vardır. Bioenerji Uzmanı‘nda bu çakralar aldığı eğitim veya kendi çalışmaları sonucunda aktif hale gelir ve bütün canlılara bu enerjiyi aktarabilme yetisi kazanır. Bioenerji seansında uzmanın elleri danışanın vücuduna dönük bir şekilde durur ve danışanın aurasına bu enerjiyi aktarır. Bu esnada gözle görülemeyen fakat hissedilebilecek değişimler yaşanır.

Bioenerji’nin danışan tarafından hissedebileceği başlıca etkiler; derin derin esnemeler, akla gelen negatif düşünlerin yok olması, karıncalanma, bedenin bir bölgesinde baskı veya basınç hissetme, beden üzerinden büyük bir yük kalkma hissi, rahatlama, seğirmeler vb. yaşanır. Bu tür etkiler enerjinin beden, akıl ve ruh bütünlüğünde dengeleme yaptığını, olumsuzlukları olumluya dönüştürdüğünü gösterir.

Bioenerji Ne Değildir?

Bioenerji’nin tam anlaşılabilmesi için bu sınırları çizmek gerektiğine kesinlikle inanıyorum. Bioenerji;

  • Problemlerinizden kaçabileceğiniz bir tedavi yöntemi değildir.
  • Dua veya esmalar kullanılarak yapılan bir çalışma değildir.
  • Halk arasında üç harfliler diye bahsedilen varlıklardan yardım alınarak yapılan bir çalışma da değildir.
  • Hastalığa yapılan bir çalışma değildir.
  • “Her şeyi denedik bir de bunu deneyelim” cümlesindeki “bir de bu” değildir.
  • İki günde eğimini alıp uzmanı olabileceğiniz bir meslek değildir.
  • İnsanları istem dışı hareket ettirerek şovu yapılan bir gösteri değildir.

Bioenerji Nedir?

Yukarıdaki maddeleri insanların Bioenerji’yi yanlış algıladığını gözlemlediğim için sıraladım, şimdi gelin bunların doğrusu neymiş bir göz atın. Bioenerji;

  • Problemlerinizle yüzleşip kucaklaşarak özgürleşebileceğiniz mükemmel bir araçtır. Hiç bir problem içindeki ders alınmadan çözümlenmiş olmaz. Problemin temeli anlaşıldığında iyileşmek bir o kadar kolaylaşır.
  •