Sağlığına kavuşmak veya zihinsel-ruhsal rahatsızlıklarından özgürleşmek mi istiyorsun? O zaman bu içeriği çok dikkatli okumanı rica edeceğim.

Bedensel, duygusal ve zihinsel sorunlardan sıkıntılardan özgürleşmeyi sağlayan bütünsel terapi yönteminin başında bioenerji bulunur. Bioenerji terapisini uygulayan kişilere bioenerji uzmanı denilmektedir. Bioenerji Uzmanı, danışanın enerji merkezlerini (çakra) ve bedenin çevresinde bulunan enerji alanını (aura) dengeye alır, negatif enerjileri temizler ve blokajlarını çözer aynı zamanda bastırılmış duyguların bedenden sağaltımını gerçekleştirir, yaşanılan sıkıntının kaynağındaki nedeni açıklar ve alınması gereken önlemler konusunda danışanını bilgilendirir.

Hiçbir Bioenerji Uzmanı, hastalık tanısı koyma ve tedavi etme yetkisine sahip değildir. Size, tedavi etme vaadinde bulunan, garanti sunan kimselerden seans almayın.

Bioenerji danışmanlık hizmetindeki amaç, yaşam kalitesini yükseltmek; negatif enerjilerden arınmaktır yani size zarar veren enerji, duygu ve yüklerinden özgürleşmenize destek olmaktır. Bu özgürleşme sonucunda danışanlarda hastalık veya problem doğal olarak iyileşmektedir. (Bedenin bilgeliği engeller kalktığında doğal olarak kendisini iyileştirir.)

Bioenerji Uzmanları seans uygularken bu kurallarına göre çalışmaktadır. Bir uzmanla çalışmadan önce onu araştırmanız, alanındaki yetkinliği ve tecrübelerinin yeterliliğinden emin olmanız, hakkındaki yorumları okumanız aynı zamanda sosyal medya hesaplarını incelemeniz size tercih yapma konusunda yardımcı olacaktır.

Uyguladığım bioenerji seansından bir fotoğraf.

Bioenerji Uzmanı Hasan ERTEKİN Nasıl Çalışır?

Hastalığından veya problemlerinden bir anda kaçıp kurtulmak isteyen kişilerle görüşme yapmadığımı kesinlikle belirtmek isterim. Örnek vermek gerekirse: “Migren hastalığım var bioenerji ile geçer mi?” , “Panik atak, depresyon, kaygı sorunları yaşıyorum kaç seansta düzelirim?” veya “Fibromiyalji hastalığını tedavi ediyor musunuz?” gibi sorularla bana gelecek kişilere cevabım genellikle şu oluyor: Doğru kişi ben değilim. Çünkü ben bioenerji çalışmalarının direkt hastalık veya psikolojik problemler üzerine etki ettiğine, ömür boyu o veya benzer sorunlarla bir daha karşılaşılmayacağına inanmıyorum. Peki neye inanıyorum? Bunu bir örnekle anlatmak isterim:

Gelin sağlığımızı bir ağaca benzetelim. Bu ağacın bakımını yapan kişi de bioenerji uzmanı olsun. Bir ağacın yaşaması için neye ihtiyacı var? Tabi ki suya. Yani düşünce, duygu ve davranışlarımız ile hayatımızın ağacını suluyoruz. Sadece su vermek de yeterli olmuyor değil mi? Güneşe, aya, toprağının verimli olmasına, topraktaki zararlı otların temizlenmesine de ihtiyaç var. Bunlar neler? Toprak = Bilinçaltı, biz daha çocukken bize öğretilen davranış kalıpları yani inançlar. Güneş = Özyeterlilik, kendi kendimize yetebiliyor muyuz? Ay = Özdeğer, kendimizi değerli buluyor muyuz? Aslında tam olarak anlatmak istediğim şu. Biz sağlığımızı kapsamlı olarak ele almaz, seans aldıktan sonra eski davranış ve inanç sistemi içinde yaşamaya devam eder, özdeğer ve özsaygımızı hiçe sayar ve bununla başaracağımıza inanırsak sürekliliğimiz olmaz ve hep bir arayış içerisinde oluruz. Kim istemez ki sürekli kendisini olumlu duygular içinde hissetmek? Kim istemez ki kalıcı huzuru elde etmek? Bu içeriği okuyan değerli ziyaretçim belki de gelecekte ki danışanım. Sen gerçekten bütün sıkıntılarından özgürleşmek istiyor musun?

Hasan ERTEKİN ile Özgürleşebilir miyim?

Bunu hemen net olarak cevaplamak isterim. Eveeeeet 🙂 Kendisini doğru ifade etmek isteyen, Bütünsel sağlığını (Beden-Zihin-Ruh) dikkate alan ve bireysel gelişimine önem veren, bu anlamda kendisine yatırım yapmaktan kaçınmayan her birey benimle iletişim kurmalı. Beni mutlaka arayın. Sizdeki değeri açığa çıkaracağımı telefonda konuşurken anlayacaksınız. Gerçekten özgürleşmek istiyorsanız, beden, duygu ve düşüncelerinizin sorumluluğunu elinize almak istiyorsanız doğru adres: Hasan ERTEKİN

Neler Yapar?

  • Bedeninizde birikmiş olan negatif enerji ve duyguların sağaltımını gerçekleştiriyorum.
  • Çakra merkezlerini dengeleyerek bedenden enerjinin kolayca akmasını sağlıyorum.
  • Bilinçaltınızda sizi engelleyen programları sizi destekleyecek şekilde değiştirmeyi öğretiyorum.
  • Hastalıkların, hangi düşünce ve inanç sisteminize göre oluştuğunu tespit edip, bunun üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyorum.
  • Beden enerji dengesini sağlıyor, blokaja uğramış enerji kanallarını açıyorum.
  • Bireysel rehberlik yaparak potansiyelinizi açığa çıkartmakta ve hayat kalitenizi yükseltmekte yardımcı oluyorum.
  • Stres, kaygı, endişe gibi geçmiş ve geleceğe ait olan duygularınızı ortadan kaldırarak şimdiki anın tadını çıkarmanıza vesile oluyorum.

Sık Sorulan Sorular

Bioenerji nasıl uygulanır?

Seansı almak isteyen kişi sırtüstü uzanarak aktarılan bioenerjiyi kabul eder. Bu esnada bioenerji uzmanı, avuç içlerindeki enerji merkezlerini kullanarak kişinin enerji alanında çalışma yapmaya başlar, bu işlemler de enerji merkezleri (çakralar) ve enerji alanında (aura) gerçekleşir. Seansa başlarken kişiden sadece bedeninde olup biten değişimleri gözlemlenmesi ve kendisini rahat bırakması istenir, bunun dışında ekstra bir şey istenmez. Seans sırasında uyuşma, karıncalanma, sıcaklık, soğukluk, basınç, bedenden bir şeylerin çekilme hissi, uyuşma, manyetiklenme,  rahatlama, bedende seğirmeler vb. etkileri yaşanır. Bütün bu etkiler bioenerjinin bedeni dengelediğini ve aktarılan enerjinin fayda ettiğini gösterir.

Hangi hastalıklar iyileşir? Psikolojik sorunlara iyi gelir mi?

Altını çizerek tekrar söylemek istiyorum; sorunlarından kaçma niyetinde olan kişilere seans uygulamıyorum. Bireysel gelişimine önem ve değer veren, Bioenerji’yi, kendisine yaptığı bir yatırım olarak gören bireylere bu hizmeti sunmaktayım. Benim için her bir birey değerlidir, verdiğim değerden daha azını kendisine layık gören kişilerle anlaşamam ve çalışamam çünkü bu niyette olan kişilerle aynı dilde konuşmadığım için verdiğim hizmetten yararlanamazlar. İnsan en azından şunu kendisine söyleyebilmeli: “Daha iyisini hakediyorum!”. Bu hakediş duygusuyla kendisini hazırlayıp gelen ve merak duygusu yüksek olan herkes, bioenerji seanslarından en yüksek verimi alacaklardır.

Sorumuza geri denecek olursam, iyileşmeyecek bir hastalık veya problem yoktur. Her derdin bir, hatta birden fazla dermanı vardır. Bioenerji’nin Faydaları sayfasına giderek iyileşen durumları okuyabilirsiniz.(https://www.hasanertekin.com/bioenerjinin-faydalari/)

İnanmam gerekiyor mu?

Körü körüne bir inançtan söz ediyorsanız bu bioenerjiden alacağınız etkiyi güçlendirmez, pasif inanç totem yapmak gibidir; sonucu değiştirecek hiç bir etki gücünde bulunmazsınız ama değişimi umarsınız. Aktif inanç ise sizi katılımcı yapar ve seansı gerçekten ne için aldığınızı, başarılı bir seans için kendinizi tamamen teslim etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Bu bilme duygusu hiç bir engel tanımaz, hiç bir dış sese kulak asmaz, sadece hedefi görmenizi sağlar, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza olanak tanır, kendinizi vermenizi sağlar, ilgi neredeyse enerji oradadır, ilginizi neye veriyorsanız onu güçlendirirsiniz, aktif inanç kesinlikle gereklidir. Bu sadece bioenerji için değil, hayatınızın her alanında geçerlidir. Fark edin, göreceksiniz.

Herhangi bir yan etkisi veya zararı var mı?

Yan etkisi yok, Etkisi Var! En sık aldığım sorulardan birisi budur, uyguladığım bioenerji çalışmalarının herhangi bir yan etkisi veya zararı söz konusu bile olamaz çünkü size hiç bir ilaç, hap önerisinde bulunmuyorum. Seans sırasında bazen gerilen danışanlarım oluyor fakat sizin dişinizi çekmeyeceğimden emin olabilirsiniz, hekim koltuğunda değilsiniz 🙂 aksine sizin gevşeyip, iyileşmenize vesile olmak, ruh-zihin-duygu durumunuzu arındırmak için bioenerji uyguluyorum. Belki de hayatınızda yaşayabileceğiniz en huzur dolu anlardan birisini seans esnasında yaşayacaksınız, kendinizi enerjinin akışına teslim edin ve gerisini bana bırakın.

Kaç seans almalıyım?

Alacağınız bioenerji seans sayısı her birey için farklılık göstermektedir. Bunu belirleyen faktörler, kişinin ruh haline, psikolojisine veya hastalığına göre değişmektedir. Ortalama bir şey söyleyecek olursam 3 ile 7 seans arasında değişmektedir.

Ne kadar sıklıkla seans almalıyım?

Seansları bir gün arayla almanız verimliliği ve iyileşmeyi arttıracaktır.