Bioenerji’nin başlıca faydaları; Yaşam Kalitenizi yükseltmesi, stres, kaygı , korku ve endişelerden arındırması ve fiziksel hastalıkları iyileşmesini sağlamasıdır.

Günümüz biliminin rehberliğinde negatif yönümüz olan stres ve kaygının hastalıkları tetikledikleri ve de bağışıklık sistemimizi zayıflatarak vücudu hastalıklara yakalanmaya elverişli duruma soktuğu hepimiz tarafından bilinmektedir. Stres ve kaygı zihinsel nedenlerle oluşurlar, buna enerji bedenimizdeki zaafiyet neden olur ve Bioenerji Seanslarıyla bu zaafiyetin giderilmesiyle çoğu rahatsızlık kendiliğinden çözüme kavuşturulabilmektedir.
Gelin bioenerjinin faydalarının neler olduğuna başlıca göz atalım;

Bioenerji ile Yaşam Kalitenizi Yükseltin

Farkındalık

Ego ya geçmişte ya da gelecekte yaşar, Bioenerji seansı alarak farkındalığınız şuana, yaşadığınız ana odaklanır ve her şeyi olduğu gibi görebilme kapasiteniz artar. Böylece geçmişten ve gelecekten özgürleşmiş olursunuz.

Duygusal Arınma

Geçmişte yaşanılan negatif duygusal yükleri bedeninizden bioenerji sayesinde arındırabilirsiniz. Böylece kendinize ve diğer insanlara sağlıklı tepkiler verebilir, bedeninizdeki negatif enerjilerden arınabilirsiniz.

Çakraların Dengelenmesi

Bioenerji, çakra merkezleri üzerinde pozitif etkilere sahip bir arınma sağlar. Dengelenen çakra merkezleri ile çekim gücünüz ve yaşam enerjiniz yükselir. Bunun etkisi olarak çaba sarf etmeden dileklerinizin kolayca gerçekleşmesine inanılır ve insanlar üzerinde pozitif etkiye sahip olabilme gücünüzü arttırır.

Artan Yaratıcılık ve Çözüm Odaklı bir yaşam

Hayatta tıkandığınız bir nokta varsa bioenerji terapisi alarak bu tıkanıklığı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bioenerji, yaratıcılığınızın önündeki engelleri kaldırmanıza ve birden fazla çözüm yolu olduğunu görebilmenize olanak sağlar. Büyük sıkıntılarınızın olduğunu düşünüyor ve çıkış yolu bulamıyorsanız seanslardan sonra yaşadığınız sorunları büyütmüş olan kişi en başından beri sizmişsiniz ve çözüm de tam önünüzde duruyormuş!

Motivasyonun Artması

İki türlü motivasyon vardır. Birincisi dış etki ile sırtınızdan itilerek aldığınız motivasyon; bu benzin gibidir ve kısa süre içerisinde yok olur. İkincisi; iç motivasyondur ki bu motivasyon varsa dışardaki hiç bir engel ve seslere kulak asmadan hedefinize ulaşmanızı sağlar. Bioenerji ile ikinci tür motivasyonunuzu arttırabilir, hedefinize güven ve rahatlıkla ilerleyebilirsiniz.

Bioenerji ile Zihinsel ve Ruhsal Sıkıntılarınızı Aşın

Sinir sistemimiz bir olaya duruma hangi alt sinir sistemimiz aktifse ona meyilli olarak tepki gösterir. (sempatik ve parasempatik sinir sistemi)
Sempatik sinir sistemi stresin, korkunun, paniğin, endişe ve kaygıların aktif olduğu; bizi hayatta kaçmaya, savaşmaya veya donup kalmaya iten, tamamen ilkel güdülerimizi tetikleyen bir reflekstir. Parasempatik sinir sistemimiz aktif olduğunda ise; huzur, mutluluk, yaratıcılık, hayattan haz ve keyif alma, öngörü ve sezgilerimizi aktif olarak kullandığımız, duygusal zekamızı geliştirebildiğimiz, sağlıklı kararlar verip bunu uygulayabildiğimiz bir sistemdir.
Bioenerji ile bu iki sistem arasındaki dengenin nasıl sağlanacağını öğrenebilir, stres, kaygı, korku ve endişelerden özgürleşmeyi deneyimleyebilir, sağlıklı kararlar vermenin, huzurun tadını çıkartabilirsiniz.

Bioenerji ile Fiziksel Hastalıklarınız İyileşsin

Yaşam enerjisinin çakralarda, aurada ve bedensel olarak kan akışlarının tıkanması sonucunda hastalıklar oluşur. Bioenerji hiç bir hastalığı tedavi etmez çünkü ilaç, hap, iğne gibi battı tıbbının çözümlerini kullanmaz. Peki bioenerji ile fiziksel hastalıklar nasıl iyileşir? Bioenerji, bedendeki enerji akış hatlarını ve tıkanmış çakra kanallarının açılmasına vesile olarak bedenin kendi kendisini iyileştirmesine vesile olur. İyileştiğini gözlemlediğimiz bazı fiziksel hastalıklar;

  • Ağrılar, Fıtıklar, Migren, Fibromiyalji gibi strese bağlı hastalıklar.
  • Gastro Sistem Sorunları ( Karın ağrısı, şişkinlik ve karında gerginlik hissi, sık idrara çıkma, acil idrar yapma ihtiyacı, bağırsak sorunlarının düzeltilmesi )
  • İskelet Sistemi Sorunları (Skolyoz, Boyun Düzleşmesi, Disk Kaymaları Sorunları)
  • İç Organ Hastalıkları ( Böbrek, kalp, ciğer, pankreas, safra kesesi, dalak, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak, beyin ve damar sorunları)
Bioenerji’nin faydalarını seans alan kişilerden okumak için https://www.hasanertekin.com/bioenerji-yorumlari/ sayfasına göz gezdirebilirsiniz.