Bireysel Danışmanlık

Bireysel danışmanlık hizmeti, bireyin kendisini kolayca keşfetmesini ve eksik hissettiği konularda gelişmesini amaçlamaktadır. Bu hizmet sayesinde birey, karşılaştığı engelleri kolayca aşabilir ve nokta atışı tespitlerim ile kendisini çok daha yakından tanıyabilir.

Kimler Danışmanlık Hizmeti Alabilir?

Bireysel Danışmanlık Hizmeti

Danışanlarıma destek olmak için belirli gereksinimlere sahip olmaları gerekmektedir. Bunlar yolculuğumuzu konforlu kılacak adımlardır:

Risk Almaktan Çekinmeyen: Risk yoksa kazanç da yoktur. Hayatta, aldığımız riskler kadar kendimizi canlı hissederiz. Hata yapmaktan çekinmeden risk almak, kendini geliştirmenin birinci kuralıdır.

Değişime Hazır Olan: Her yolculuk, varılacak yere göre planlanır ve hedef belirli değilse değişim gerçekleşmez. İçinizde, hayallerinizi gerçekleştirmek için duyduğunuz bir itilim varsa değişime hazırsınız demektir.

Merak Duygusu Olan: Merak duygusu olmayan insan kendisinden kurtulmaya çalışır. Böyle insanlar durup dururken yolculuğu çileli bir hale getirir. Bizim amacımız kendimizden kurtulmak değil, kendimizi keşfetmektir. Sadece merak duygusu ile doğru sorular sorarak hakikatleri öğrenmek ve zevk almak mümkündür.

Stresi Kaldırabilen: Gerçek rahatlık ve dinginlik stresin içindedir. Kendini keşfeden insanın stresi artar fakat bundan rahatsızlık duymaz. İnsanın sorumlulukları bilgisi oranında yükselir. Biz stres derken bundan bahsediyoruz. Sonuçta her birimiz kendi hayatımızın yöneticisiyiz.

Hangi Konularda Çalışabiliriz?

Bireysel Danışmanlık Hizmeti Çalışma Alanları

Bireysel danışmanlık hizmetinin çalışma yelpazesi oldukça geniştir. Binlerce danışmanlık ve uzun yıllar boyu tecrübemiz ile çalışabileceğimiz bazı konu başlıkları: bilinçaltını yönetmek ve temizlemek, ilişkileri doğru anlamak ve güçlendirmek, zihni saflaştırmak ve etkili kullanmak, irade geliştirmek, yaratım gücünü etkin kullanmak, inisiyatif almak, karanlık alanlarınızı keşfetmek, hayatı dolu dolu yaşamak, alışkanlıkları aşmak, kelimeleri doğru seçmek, kendini doğru ifade etmek, mutluluğu artırmak, duygusal zenginlik kazanmak, geleceği planlamak… gibi kendinize farkındalık katmak istediğiniz her konuda çalışabiliriz.

Farkım

  1. Sorunlar üzerinde fazla durmamak.
  2. Bakış açılarında zenginlik.
  3. Sonsuz bağlantılar üretmek.
  4. Sürekli gelişim sağlamak.

Hangi Konularda Çalışabiliriz?

Biz; kaygı, panik atak, korku, bağımlılık, depresyon, fobi, travma ve benzeri konulara güç vermeden kişiye farkındalık katmayı amaçlıyoruz. İnsan, bilgiye uymadığı için sorun yaşar, bilgiye uyan insan asla sorunla karşılaşmaz. Buna benzer sorunlar yaşıyorsanız, benimle birlikte bunlara hiç bulaşmadan nasıl üstesinden geleceğinizi öğrenebilirsiniz. Çünkü bu gibi durumlara güç vermek insanı zayıflatır ve daha fazla kişiyi yıpratır.

Bakış Açılarında Zenginlik

Biz, bir konuyu anlatırken o konunun başka yönlerden nasıl göründüğünü de anlatarak tam özgürlük sunuyoruz. Danışan, hangi adımı atarsa hangi sonuçlarla karşılaşacağını önceden öğreniyor.

Sonsuz Bağlantılar Üretmek

Bireysel gelişimde her konu, diğer konular ile bağlantılıdır. Bu bağlantıların neler olduğunu göstererek konunun üzerinde ve bağlantılı olduğu diğer alanlarda da hakimiyet kazandırıyoruz. Bu sayede danışanlarımız geniş ve derin bir bilgi ağına sahip oluyor.

Sürekli Gelişim Sağlamak

Bir işi yapmanın, her zaman daha kolay bir yolu vardır. Biz danışanlarımızı, bulunduğu zorluk seviyesinden daha kolay olana doğru yönlendirerek, sürekli ilerlemelerini sağlıyoruz.

Danışmanlık Süreci Nasıl İşler?

Bireysel danışmanlık hizmetini, genelde telefon üzerinden konuşarak gerçekleştiriyoruz. Danışan İstanbul içindeyse yüzyüze de görüşme sağlanabiliriz. Fakat ilk randevular telefon üzerinden gerçekleşir. Seanslar 60-80dk arası sürmektedir. Haftada bir seans verilmektedir. Bireysel danışmanlık hizmetinin farkı tamamen size özel olmasıdır. Tamamen sizin ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak danışmanlık sağlarım. Her soruyu ayrıntısıyla ve bütün yönleriyle cevaplarım. Yeter ki risk alın, hazır olun, merak duyun ve kendi hayatınızda ustalaşın.

Randevu almak veya aklınıza takılan soruları sormak için iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.


Anasayfa Hakkımda İletişim