Hakkımda

Merhabalar, ben Hasan Ertekin. Yüksek öğrenimimi 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde tamamladım. 2014 yılından bu yana bireysel olarak şifa seansları vermekteyim. Binlerce kişiye uyguladığım terapilerden oldukça yüksek oranda geri dönüşler alıyorum.

Kısaca Yaşam Serüvenim

1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Lise olarak Şişli End. Mes. Lisesi Web Tasarım ve Programlama bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümü okudum.

2009 yılından bu yana bireysel gelişim üzerine araştırmalar yaparak yolculuğuma başladım. Bu yolculukta öğrendiğim en önemli bilgilerden birisi şudur: Herkes, ister bilinçli olsun isterse bilinçsiz olsun kendini tamamlamanın arayışındadır; meditasyon yapan, spritüalizmle ilgilenen, kendini bulmak için eğitimlere katılan insan ile; çeşitli bağımlılıkları, zararlı alışkanlıkları olan, piyangodan para çıkmasını bekleyen insana kadar herkes, kendini tamamlama arayışındadır. (“Şu da olsun ben tamamım”, “evim olsun, arabam olsun ben tamamım”, “sevdiğim kişiyle evleneyim, tamamdır”). Kimi gerçek yoldan gider kimisi sahte yoldan gider. Fakat arayışın kendisi tamamlanma içgüdüsünden doğar. İnsan bilincine katkı sağlayacak her şeyi araştırmayı sürdürüyorum.

Bu serüvende kendimi bulmak adına bir çok şeyi denedim. 2009 yılından bu yana onlarca kişisel gelişim eğitimleri aldım, özsaygı eğitimi, amaç belirlemek, inisiyatif alabilmek, bütünsel sağlık ve nefes eğitimi, NLP eğitimi, yaşam koçluğu eğitimi, yoga ve meditasyon eğitimi vb..

2014 yılında bioenerji eğitimi aldım. Aileme, arkadaşlarıma ve onların arkadaşlarına seanslar vermeye başladım. İnsanların iyileşmesine şahit oldukça kendimi bu alanda daha çok geliştirmeye başladım.

2018 yılında Kadıköy’de ofis açtım sonrasında Beşiktaş’a taşınıp bireysel şifa seanslar ve rehberlik hizmeti vermekteyim.

2019 yılında, “Bilinçaltı Temizliği” Eğitimini alarak, bilinçaltının derinliklerinde neler olduğunu, bilinçaltı sembollerinin ne ifade ettiğini, bilinçaltının nasıl programlanacağını, bilinçaltını değiştirerek nelerin mümkün olacağını, bilinçaltı sayesinde isteklerin nasıl gerçekleşeceğini öğrendim. Panik ataktan, korkuların yok olmasına, kilo problemlerinden bağımlılıklara kadar fayda sağlayan oldukça geniş bir yelpazesi bulunan bu sistemin seanslarını vermekteyim.