Merhabalar, ben Hasan Ertekin. Uzaktan Bioenerji seansları ile bulunduğunuz yerden şifalanmanıza vesile olabilirim. İster sağlık problemleri yaşayın, isterseniz ruhsal veya zihinsel sıkıntı içinde olun, uzaktan bioenerji seansları ile bütün sıkıntıların üstesinden gelmek mümkündür. Bioenerji söz konusu olduğunda uzaktan veya yakından yapılan seanslar arasında fark yoktur. Fark sadece bireyin önyargıları doğrultusunda oluşur. Ve uyguladığım testler sonucunda kişiler uzaktan yapılan seanslarda daha yüksek etki almaktadır.

Uzaktan Bioenerji Nasıl Yapılır?

Bioenerji Uzmanı, evrensel enerjileri yararlı bir formata dönüştürerek seans alan kişiye ulaştıran bir enerji santrali gibidir. Bioenerji akımını yüksek değerlerde yoğunlaştırıp faydalı enerjiyi danışanın bedenine aktararak bedenin akord edilmesini sağlar. Akordun mümkün olabilmesi için danışanın bütün vücuduna enerji aktarımı yapılır. Böylelikle en umulmadık hastalıklar bile belki başlamadan iyileşmiş olurlar. Kişinin rahatsızlık hissettiği bölgesinde enerjisel etkileşime bağlı olarak ısınma, soğuma, karıncalanma ve uyuşma görülebilir. Danışan aynı zamanda enerjinin vücut boyunca dolaşımına ve vücudun seans esnasında bu enerjiyle beslendiğine tanık olabilir. Her beden eşsizdir, bu yüzden danışanların deneyimleri de birbirinden farklı ve eşsiz olmaktadır. Herhangi bir deneyimden daha asli olan şey enerjinin dingin huzurudur.

Uzaktan Bioenerji Seansında Alacağınız Faydalar Neler?

Bu etkiler bire bir seans ile aynı etkileri barındırmaktadır. Bioenerji’nin faydaları sayfasına ulaşarak kendinize neler katabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Uzaktan Seans Almadan Önce..

Uzaktan bioenerji seansı almadan önce mutlaka Bioenerji Uzmanı sayfasını okumanız gerekmektedir. Okumak için tıklayın: https://www.hasanertekin.com/bioenerji-uzmani/